Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Менеджер SFP PON
+380960094030
Менеджер SFP PON
+380730094030
Менеджер SFP PON
Корзина

Кабель оптический ОКЗ(б2,7)М-0104

Цену уточняйте

+380961839092
  • +380990094030
    Менеджер SFP PON
  • +380960094030
    Менеджер SFP PON
  • +380730094030
    Менеджер SFP PON
Кабель оптический ОКЗ(б2,7)М-0104
В наличииКабель оптический ОКЗ(б2,7)М-0104
Цену уточняйте
+380961839092
  • +380990094030
    Менеджер SFP PON
  • +380960094030
    Менеджер SFP PON
  • +380730094030
    Менеджер SFP PON
  • В наличии
  • Код: 529‒(2114)
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Информация для заказа
Кабель оптический ОКЗ(б2,7)М-0104

Оптичний кабель марки ОКЗ(б2,7)М-0104 призначений для прокладання ручним і механізованим способами в грунтах всіх категорій з низькою, середньою і високою корозійною агресивністю, в тому числі заражених гризунами, окрім схильних до мерзлотних деформацій. Також можлива прокладка в кабельній каналізації, трубах, блоках, колекторах і т.д. при небезпеці пошкодження гризунами. Кабель відповідає нормативним документам: ДСТУ ІЕС 60794-1-1-2002, ДСТУ ІЕС 60794-3-2002, ДСТУ 45.019-2001, ГОСТ 18690-82.

Оптичне волокно:

  • Одномодове типу G.652 D
  • 4 волокна
  • Модулі заповнені гелем
  • Кольорове кодування у відповідності до IEC 60304

Поверхнева оболонка:

  • Чорний УФ стабілізований поліетилен (PE)
  • Послідовне метричне маркування

Властивості:

  • Центральний силовий елемент (склопластиковий пруток) забезпечує надійний захист кабелю від подовжнього навантаження
  • Броня з гофрованої сталі забезпечує захист модулів з волокнами
  • Модулі: 1-й модуль – червоного кольору, 2-й – зеленого, наступні – не окрашені, модулі рахують по часовій стрілці
  • Кордель (пластиковий шнур) для заповнення кабельної конструкції

Характеристики:

  • температура монтажу -5°C до +60°C
  • температура експлуатації -40°C до +70°C
  • мінімальний радіус згину 15 номінальних діаметрів кабелю
  • допустиме зусилля на роздавлення 300 Н/см
  • допустиме зусилля на поздовжнє розтягування 2700 Н

Механічні характеристики:

  • вага кабелю – 101,7 кг/км
  • діаметр кабелю – 10,4 мм
  • кабельна довжина – від 2 до 4 км на барабані
  • Цена: Цену уточняйте