Корзина
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Менеджер SFP PON
+380960094030
Менеджер SFP PON
+380730094030
Менеджер SFP PON
Корзина

Кабель оптический ОКП(с2)ПТ-12

Цену уточняйте

+380961839092
  • +380990094030
    Менеджер SFP PON
  • +380960094030
    Менеджер SFP PON
  • +380730094030
    Менеджер SFP PON
Кабель оптический ОКП(с2)ПТ-12
В наличииКабель оптический ОКП(с2)ПТ-12
Цену уточняйте
+380961839092
  • +380990094030
    Менеджер SFP PON
  • +380960094030
    Менеджер SFP PON
  • +380730094030
    Менеджер SFP PON
  • В наличии
  • Код: 617‒(2051)
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Информация для заказа
Кабель оптический ОКП(с2)ПТ-12

Оптичний кабель марки ОКП(с2)ПТ-12 призначений для підвішування на опорах ліній зв'язку, ліній електропередач, стовпах освітлення, між будівлями і спорудами, по зовнішнім фасадам будівель, а також для прокладання в кабельних лотках, в кабельних каналах, кабельній каналізації, трубах, блоках, тунелях. Кабель відповідає нормативним документам: ТУ 27.3-38510082-001:2016, ДСТУ ІЕС 60794-1-1-2002, ДСТУ ІЕС 60794-3-2002, ГСТУ 45.019-2001, ГОСТ 18690-82.

Оптичне волокно:

  • Одномодове типу G.652 D
  • 12 волокон
  • Центральна трубка заповнена гелем
  • Кольорове кодування у відповідності до IEC 60304

Поверхнева оболонка:

  • Чорний УФ стабілізований поліетилен (PE)
  • Послідовне метричне маркування

Властивості:

  • Центральна трубка армована двома склопластиковими прутками, що забезпечує хороший захист волокна від поздовжнього навантаження

Характеристики:

  • температура монтажу -20°C до +50°C
  • температура експлуатації -40°C до +60°C
  • мінімальний радіус згину в процесі монтажу – 60 мм
  • мінімальний радіус згину в процесі експлуатації – 90 мм
  • допустиме зусилля на роздавлення 400 Н/см
  • допустиме зусилля на поздовжнє розтягування 2000 Н

Механічні характеристики:

  • максимальна відстань між опорами підвісу – 100 м
  • максимальне провисання – 2%
  • вага кабелю – 17,0 кг/км
  • діаметр кабелю – 3,0x7,0 мм
  • кабельна довжина – від 2 до 4 км на барабані
  • Цена: Цену уточняйте