Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
+380 (99) 009-40-30
Отдел продаж
+380 (73) 009-40-30
Отдел продаж
Кошик

Модуль QSFP 40G LR4 2SM LC 10KM 1310nm

38 760 грн

+380960094030
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж
Модуль QSFP 40G LR4 2SM LC 10KM 1310nm
В наявностіМодуль QSFP 40G LR4 2SM LC 10KM 1310nm
38 760 грн
+380960094030
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж
  • В наявності
  • Код: 124‒(QSFP-40G-ER4-40)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Деталі Продукту

Alistar
QSFP-40G-LR4-10 Назва Постачальника ТОВ ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ
Тип Форми QSFP+ Макс. Швидкість Передачі Даних 41.25 Gbps
Довжина Хвилі 1310nm Макс. Відстань Передачі* 10km @ OM4 MMF**
Інтерфейс MTP/MPO Тип Передавача VCSEL 1310nm
Тип Кабелю MMF DDM/DOM Функція Є
CDR Підтримка Протоколи 40G Ethernet, Infiniband QDR, SATA/SAS3, IEEE 802.3 ba, MSA Відповідність
TX Потужність -7.6~2.4 dBm Чутливість Приймача <-12dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F)  
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper; Arista; Brocade; HPE; H3C; Dell; Extreme; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link;
Відмінно! Гарантія 36 місяців

Відмінно! Гарантія 36 місяців

Основні
Виробник Alistar
Країна виробникКитай
ТипQSFP+
Довжина хвилі1310 нм
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераER4Совместимый:
Тип системиWDM (двухволоконна)
Швидкість передачі даних40000
  • Ціна: 38 760 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner