Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

FP 10G-ER 2SM CWDM LC 40KM TX1590nm - DDM Alistar

11 400 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
FP 10G-ER 2SM CWDM LC 40KM TX1590nm - DDM Alistar
В наявностіFP 10G-ER 2SM CWDM LC 40KM TX1590nm - DDM Alistar
11 400 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 2190‒(XFP-10G-ER-C-59)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar 10G XFP CWDM 1590nm, 40km

Alistar
  CWDM-XFP10G-1590
Назва Постачальника
  Import-Telecom
Тип Форми XFP Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Довжина Хвилі 1590nm Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти DFB CWDM
Тип Кабеля SMF DOM Функция Есть
TX Мощность -1.8~4.0dBm Чувствительность Приемника <; -15.8dBm
Коммерческий Температурный Диапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколы MSA
Детали.  * Стандартные модули Alistar полностью оригинальны с оборудованием Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik

 

Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипXFP
Тип системиCWDM
Довжина хвилі1590 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Довжина хвилі1590
Вид лазераERСовместимый:
Робоча дистанція40
  • Ціна: 11 400 грн.