Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

SFP 100Base-FX 2MM LC 2KM 1310nm DDM Alistar

314 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
SFP 100Base-FX 2MM LC 2KM 1310nm DDM Alistar
В наявностіSFP 100Base-FX 2MM LC 2KM 1310nm DDM Alistar
314 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 1465‒(SFP-100Mb-BX-U-S20)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Деталі Продукту

Alistar SFP-1G-BX-D-S03 Назва Постачальника ТОВ ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ
Тип Форми SFP Макс. Швидкість Передачі Даних 100Mbps
Довжина Хвилі TX1310nm Макс. Відстань Передачі 2km
Інтерфейс LC Симплекс Оптичні Компоненти DFB BiDi
Тип Кабелю SMF* DOM Функція Є
TX Потужність -9~-3dBm Чутливість Приймача <-23dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA

 

Деталі* Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper; Arista; Brocade; HPE; H3C; Dell; Extreme; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link

 

Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
Діагностика DDMТак
Довжина хвилі1310 нм
Робоча дистанція20 км
Режим гарячої заміниТак
Швидкість передачі даних0.1 Гб/с
ТипSFP
  • Ціна: 314 грн.