
Медіаконвертер 10G X10G SFP+ — SFP+ External Power Supply AC220V
7 577 ₴
- +380 (99) 009-40-30
- +380 (96) 009-40-30
- +380 (73) 009-40-30
- В наявності
- Код: 1523‒(X10G-SFP+SFP+)
Медіаконвертор X10G-SFP+SFP+ підходить для з'єднання пристроїв із "оптичними" 10G портами. З найбільш часто трапляється це сервери та NAS. У наявній мережевій інфраструктурі він може швидко поліпшити пропускну здатність, розширити смугу пропускання, використовуючи водночас недорогі та високорентабельні рішення для керування й експлуатації системи, а також простоту експлуатації та обслуговування.
Характеристики:
Оптоволоконний медіаконвертер 10G
Протоколи: IEEE802.3an (10Gbase-T), IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/ER/ZR)
Максимальна швидкість пересилання пакетів: 14 880 950 / с
Тип інтерфейсу: SFP + - SFP +
ITUT придана довжина хвилі DWDM/CWDM
Потужна функція мережевого керування (Інтернет, SNMP, консоль)
Температура довкілля: 0 ~ + 50 °C
Особливості:
Підтримка Jumbo Frame
Прозорий транспорт і дуже низька затримка
Підтримка довжини хвилі DWDM/CWDM, зазначеної ITUT
Підтримка функції DMI для оптоволоконного модуля SFP+
Підтримка функції тестування зворотної петлі
Економна функція внутрішньосмугового керування
Потужна функція мережевого керування (Інтернет, SNMP, консоль)
Підтримка гарячого під'єднання
Підтримка стійки 2U (16 каналів) й автономного використання
Світлодіодний дисплей
Просте встановлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alistar |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Зовнішній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 5 В |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Температурний режим конвертера | -10 до 60°C |
- Ціна: 7 577 ₴




