Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
Кошик

Alistar SFP 1000BASE-SX 2MM LC 2KM 1310nm DDM

476 

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
Alistar SFP 1000BASE-SX 2MM LC 2KM 1310nm DDM
В наявностіAlistar SFP 1000BASE-SX 2MM LC 2KM 1310nm DDM
476 
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • В наявності
  • Код: 54‒(SFP-1G-SX2)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar SFP-1G-SX2 (MMF, 1310nm, 2km, LC, DOM)

Деталі Продукту

Alistar SFP-1G-SX2 Назва Постачальника ТОВ ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ
Тип Форми SFP Макс. Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1310nm Макс. Відстань Передачі 2km @ OM4 MMF
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти FP 1310nm
Тип Кабелю MMF DOM Функція Є
TX Потужність -9.5 ~ - 3dBm Чутливість Приймача < -17dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи SFF-8472 MSA, IEEE 802.3 ah-2004
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik
Відмінно! Гарантія 36 місяців

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Довжина хвилі1310 нм
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
Робоча дистанція2 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Сумісний:Cisco
Користувальницькі характеристики
Тип системиWDM (двухволоконна)
  • Ціна: 476 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner