Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
+380 (99) 009-40-30
Отдел продаж
+380 (73) 009-40-30
Отдел продаж
Кошик

Alistar SFP+ 10GBASE-IR Lite 2SM LC 2KM 1310nm

729 грн

+380960094030
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж
Alistar SFP+ 10GBASE-IR Lite 2SM LC 2KM 1310nm
В наявностіAlistar SFP+ 10GBASE-IR Lite 2SM LC 2KM 1310nm
729 грн
+380960094030
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж
  • В наявності
  • Код: 64‒(SFP-10G-IR)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Деталі Продукту

Alistar SFP-10G-IR Назва Постачальника ТОВ ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ
Тип Форми SFP+ Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Довжина Хвилі 1310nm Макс. Відстань Передачі* 2km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти FP 1310nm
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність -6.5~-0.5 dBm Чутливість Приймача < -8.4 dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Увага! * Мінімальною довжиною кабелю для модулів IR є 2 м, у відповідності з IEEE 802.3 ae.
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik
Відмінно! Гарантія 36 місяців

 

Основні
Виробник Alistar
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Довжина хвилі1310 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція2 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераIRСовместимый:
Тип системиWDM (двухволоконна)
  • Ціна: 729 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner