Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Модуль XFP 10GBASE-BX 1SM WDM LC 40KM TX1330/RX1270nm

3 198 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Модуль XFP 10GBASE-BX 1SM WDM LC 40KM TX1330/RX1270nm
В наявностіМодуль XFP 10GBASE-BX 1SM WDM LC 40KM TX1330/RX1270nm
3 198 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 119‒(XFP-10G-ER-BX-D)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Деталі Продукту

Alistar
XFP-10G-ER-BX-D Назва Постачальника ТОВ ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ
Тип Форми XFP Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Довжина Хвилі 1330nm-TX/1270nm-RX Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC симплекс Оптичні Компоненти DFB BiDi
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 1~5dBm Чутливість Приймача < -15dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper; Arista; Brocade; HPE; H3C; Dell; Extreme; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link;
Відмінно! Гарантія 36 місяців

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипXFP
Тип системиWDM (одноволоконна)
Довжина хвилі1330 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераERСовместимый:
  • Ціна: 3 198 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner