Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
Кошик

1G SFP CWDM LC 40KM TX1590nm - DDM Alistar

1 150 

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
1G SFP CWDM LC 40KM TX1590nm - DDM Alistar
В наявності1G SFP CWDM LC 40KM TX1590nm - DDM Alistar
1 150 
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • В наявності
  • Код: 2083‒(SFP-1G-EX-C-59)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar CWDM-SFP-1590

Alistar CWDM-SFP-1590 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1590nm Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти DFB CWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність -5~0dBm Чутливість Приймача <-24dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
 
Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиCWDM
Довжина хвилі1590 нм
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераЕХСовместимый:
  • Ціна: 1 150 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner