Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
+380 (99) 009-40-30
Отдел продаж
+380 (73) 009-40-30
Отдел продаж
Кошик

1G SFP CWDM LC 120KM TX1270nm - DDM Alistar

Ціну уточнюйте

+380960094030
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж

Замовлення тільки за телефоном

1G SFP CWDM LC 120KM TX1270nm - DDM Alistar
В наявності1G SFP CWDM LC 120KM TX1270nm - DDM Alistar
Ціну уточнюйте
+380960094030
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж
  • В наявності
  • Код: 2102‒(SFP-1G-ZX2-C-27)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar CWDM-SFP-1270-120

Alistar CWDM-SFP-1270-120 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1270nm Макс. Відстань Передачі 120km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти DFB CWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 0~5dBm Чутливість Приймача <-30dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Основні
Виробник Alistar
Країна виробникКитай
Діагностика DDMТак
Довжина хвилі1270 нм
Робоча дистанція120 км
Режим гарячої заміниТак
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
ТипSFP
Тип системиCWDM
Користувальницькі характеристики
Вид лазераZX2Совместимый:
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner