Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

1G SFP CWDM LC 120KM TX1390nm - DDM Alistar

2 069 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
1G SFP CWDM LC 120KM TX1390nm - DDM Alistar
В наявності1G SFP CWDM LC 120KM TX1390nm - DDM Alistar
2 069 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2108‒(SFP-1G-ZX2-C-39)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar CWDM-SFP-1390-120

Alistar CWDM-SFP-1390-120 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1390nm Макс. Відстань Передачі 120km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти DFB CWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 0~5dBm Чутливість Приймача <-30dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
 
Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
Діагностика DDMТак
Довжина хвилі1390 нм
Робоча дистанція120 км
Режим гарячої заміниТак
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
ТипSFP
Тип системиCWDM
Користувальницькі характеристики
Вид лазераZX2Совместимый:
  • Ціна: 2 069 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner