Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Alistar SFP+ 10G-LR 2SM CWDM LC 20KM TX1310nm - DDM

2 351 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Alistar SFP+ 10G-LR 2SM CWDM LC 20KM TX1310nm - DDM
В наявностіAlistar SFP+ 10G-LR 2SM CWDM LC 20KM TX1310nm - DDM
2 351 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2140‒(SFP-10G-LR-C-31)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar CWDM-SFP10G-1310-20

Alistar CWDM-SFP10G-1310-20 Название Поставщика Import-Telecom
Тип Формы SFP+ Макс. Скорость Передачи Данных 11.0957Gbps
Длина Волны 1310nm Макс. Расстояние Передачи 20km
Интерфейс LC Дуплекс Оптические Компоненты DFB CWDM
Тип Кабеля SMF DOM Функция Есть
TX Мощность -5~0dBm Чувствительность Приемника <-15dBm
Коммерческий Температурный Диапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколы MSA
Детали.  * Стандартные модули Alistar полностью оригинальны с оборудованием Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Тип системиCWDM
Довжина хвилі1310 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція20 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераLRСовместимый:
  • Ціна: 2 351 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner