Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Alistar SFP+ 10G-ER 2SM CWDM LC 40KM TX1530nm - DDM

3 658 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Alistar SFP+ 10G-ER 2SM CWDM LC 40KM TX1530nm - DDM
В наявностіAlistar SFP+ 10G-ER 2SM CWDM LC 40KM TX1530nm - DDM
3 658 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2163‒(SFP-10G-ER-C-53)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar CWDM-SFP10G-1530

Alistar CWDM-SFP10G-1530 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP+ Макс. Швидкість Передачі Даних 11.0957 Gbps
Довжина Хвилі 1530nm Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти DFB CWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 0~5dBm Чутливість Приймача <-16dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTi
Увага: Коли відстань передачі становить менше 40 км, будь ласка, використовуйте відповідний аттенюатор у відповідності з відстанню передачі, щоб переконатися, що трансивери працюють.
Відстань 1km 10km 15 км 20km
Аттенюатор 10dB 7dB 6dB 5dB

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Тип системиCWDM
Довжина хвилі1530 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераERСовместимый:
  • Ціна: 3 658 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner