Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

Alistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1529.55

6 270 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
Alistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1529.55
В наявностіAlistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1529.55
6 270 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 2205‒(SFP+-10G-ER-CH60)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-SFP10G-1529.55 40km

Alistar DWDM-SFP10G-1529.55 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP+ Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Wavelength 1529.55 nm Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти EML DWDM
Тип Кабеля SMF DOM Функция Есть
TX Мощность -1~2dBm Чувствительность Приемника <-16dBm
Коммерческий Температурный Диапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколы MSA
Внимание: Когда расстояние передачи составляет менее 40 км, пожалуйста, используйте соответствующий аттенюатор в соответствии с расстоянием передачи, чтобы убедиться, что трансиверы работают.
onstructor__row ck-table-constructor__row_type_border-bottom ck-table-constructor__row_type_colored">
Расстояние 1km 10km 15km 20km
Аттенюатор 10dB 7dB 6dB 5dB

 

Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1529.55 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераER
  • Ціна: 6 270 грн.