Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Alistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1572.06

9 328 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Alistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1572.06
В наявностіAlistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1572.06
9 328 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2258‒(SFP+-10G-ER-CH07)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-SFP10G-1572.06 40km

Alistar DWDM-SFP10G-1572.06 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP+ Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Wavelength 1572.06 nm Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти EML DWDM
Тип Кабеля SMF DOM Функция Есть
TX Мощность -1~2dBm Чувствительность Приемника <-16dBm
Коммерческий Температурный Диапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколы MSA
Внимание: Когда расстояние передачи составляет менее 40 км, пожалуйста, используйте соответствующий аттенюатор в соответствии с расстоянием передачи, чтобы убедиться, что трансиверы работают.
Расстояние 1km 10km 15km 20km
Аттенюатор 10dB 7dB 6dB 5dB

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1572.06 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераER
  • Ціна: 9 328 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner