Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
+380 (99) 009-40-30
Отдел продаж
+380 (73) 009-40-30
Отдел продаж
Кошик

Alistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1576.2

Ціну уточнюйте

+380960094030
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж

Замовлення тільки за телефоном

Alistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1576.2
В наявностіAlistar SFP+ DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1576.2
Ціну уточнюйте
+380960094030
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж
  • В наявності
  • Код: 2263‒(SFP+-10G-ER-CH02)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-SFP10G-1576.2 40km

Alistar DWDM-SFP10G-1576.2 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP+ Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Wavelength 1576.2 nm Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти EML DWDM
Тип Кабеля SMF DOM Функция Есть
TX Мощность -1~2dBm Чувствительность Приемника <-16dBm
Коммерческий Температурный Диапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколы MSA
Внимание: Когда расстояние передачи составляет менее 40 км, пожалуйста, используйте соответствующий аттенюатор в соответствии с расстоянием передачи, чтобы убедиться, что трансиверы работают.
Расстояние 1km 10km 15km 20km
Аттенюатор 10dB 7dB 6dB 5dB

 

Основні
Виробник Alistar
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1576.2 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераER
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner