Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

Alistar SFP+ DWDM 10G-ZR 80km LC DDM TX1547.72

7 410 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
Alistar SFP+ DWDM 10G-ZR 80km LC DDM TX1547.72
В наявностіAlistar SFP+ DWDM 10G-ZR 80km LC DDM TX1547.72
7 410 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 2314‒(SFP+-10G-ZR-CH37)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-SFP10G-1547.72 80km

Alistar DWDM-SFP10G-1547.72 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP+ Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Wavelength 1547.72 nm Макс. Відстань Передачі 80km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти EML DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 0-4 dbm Чутливість Приймача <-23dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Увага: Коли відстань передачі становить менше 80 км, будь ласка, використовуйте відповідний аттенюатор у відповідності з відстанню передачі, щоб переконатися, що трансивери працюють.
k-table-constructor__row_type_border-bottom ck-table-constructor__row_type_colored">
Відстань 1km 10km 15 км 20km 30km 40km 50km
Аттенюатор 15dB 12dB 11dB 10dB 7dB 5dB 2dB

 

Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипSFP+
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1547.72 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція80 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераZR
  • Ціна: 7 410 грн.