Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

Alistar SFP DWDM 1G LC 40KM LC DDM TX1576.2nm - DDM

5 700 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
Alistar SFP DWDM 1G LC 40KM LC DDM TX1576.2nm - DDM
В наявностіAlistar SFP DWDM 1G LC 40KM LC DDM TX1576.2nm - DDM
5 700 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 2388‒(SFP 1G EX-CH02)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-SFP-1576.2-40km

Alistar DWDM-SFP-1576.2-40 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP Макс. Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1576.2 nm Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC duplex Оптичні Компоненти DFB DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 0~5dBm Чутливість Приймача < -24dBm>
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Увага: Коли відстань передачі становить менше 40 км,використовуйте відповідний аттенюатор у відповідності з відстанню передачі, щоб забезпечити нормальну роботу модулів.
_row ck-table-constructor__row_type_border-bottom ck-table-constructor__row_type_colored">
Відстань 1km 10km 15 км 20km
Аттенюатор 10dB 7dB 6dB 5dB

 

Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1576.2 нм
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераEX
  • Ціна: 5 700 грн.