Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Alistar SFP DWDM 1G LC 20KM LC DDM TX1561.42nm - DDM

7 858 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Alistar SFP DWDM 1G LC 20KM LC DDM TX1561.42nm - DDM
В наявностіAlistar SFP DWDM 1G LC 20KM LC DDM TX1561.42nm - DDM
7 858 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2430‒(SFP 1G LX-CH20)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-SFP-1561.42-20km

Alistar DWDM-SFP-1561.42-20 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP Макс. Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1561.42 nm Макс. Відстань Передачі 20km
Інтерфейс LC duplex Оптичні Компоненти DFB DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 0~5dBm Чутливість Приймача < -24dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1561.42 нм
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
Робоча дистанція20 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Сумісний:Cisco
№-КаналуCH20
Користувальницькі характеристики
Вид лазераLX
  • Ціна: 7 858 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner