Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

Alistar SFP DWDM 1G LC 80KM LC DDM TX1531.12nm - DDM

7 125 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
Alistar SFP DWDM 1G LC 80KM LC DDM TX1531.12nm - DDM
В наявностіAlistar SFP DWDM 1G LC 80KM LC DDM TX1531.12nm - DDM
7 125 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 2452‒(SFP 1G ZX-CH58)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-SFP-1531.12 80km

Alistar DWDM-SFP-1531.12-80 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP Макс. Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1531.12 nm Макс. Відстань Передачі 80km
Інтерфейс LC duplex Оптичні Компоненти DFB DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 0~5dBm Чутливість Приймача < -24dBm>
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Увага: Коли відстань передачі становить менше 80km, використовуйте відповідний аттенюатор у відповідності з відстанню передачі, щоб забезпечити нормальну роботу модулів.
_row ck-table-constructor__row_type_border-bottom ck-table-constructor__row_type_colored">
Відстань 1km 10km 15 км 20km 30km 40km 50km
Аттенюатор 15dB 12dB 11dB 10dB 7dB 5dB 2dB

 

Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1531.12 нм
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
Робоча дистанція80 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераZX
  • Ціна: 7 125 грн.