Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Alistar SFP DWDM 1G LC 80KM LC DDM TX1546.12nm - DDM

10 450 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Alistar SFP DWDM 1G LC 80KM LC DDM TX1546.12nm - DDM
В наявностіAlistar SFP DWDM 1G LC 80KM LC DDM TX1546.12nm - DDM
10 450 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2471‒(SFP 1G ZX-CH39)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-SFP-1546.12 80km

Alistar DWDM-SFP-1546.12-80 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP Макс. Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1546.12 nm Макс. Відстань Передачі 80km
Інтерфейс LC duplex Оптичні Компоненти DFB DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність 0~5dBm Чутливість Приймача < -24dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Увага: Коли відстань передачі становить менше 80km, використовуйте відповідний аттенюатор у відповідності з відстанню передачі, щоб забезпечити нормальну роботу модулів.
Відстань 1km 10km 15 км 20km 30km 40km 50km
Аттенюатор 15dB 12dB 11dB 10dB 7dB 5dB 2dB

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1546.12 нм
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
Робоча дистанція80 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераZX
  • Ціна: 10 450 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner