Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Alistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1537.4

12 540 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Alistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1537.4
В наявностіAlistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1537.4
12 540 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2580‒(XFP-10G-ER-CH50)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-XFP-1537.4 40km

Alistar DWDM-XFP-1537.4 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми XFP Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Довжина Хвилі 1537.4 m Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти EML DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність -1~4 dbm Чутливість Приймача <-15dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипXFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1537.4 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераER
  • Ціна: 12 540 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner