Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

Alistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1538.98

8 550 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
Alistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1538.98
В наявностіAlistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1538.98
8 550 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 2582‒(XFP-10G-ER-CH48)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-XFP-1538.98 40km

Alistar DWDM-XFP-1538.98 Название Поставщика Import-Telecom
Тип Формы XFP Макс. Скорость Передачи Данных 10Gbps
Длина Волны 1538.98m Макс. Расстояние Передачи 40km
Интерфейс LC Дуплекс Оптические Компоненты EML DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужністьtd> d style="width:139px">-1~4 dbm Чутливість Приймача <-15dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипXFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1538.98 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераER
  • Ціна: 8 550 грн.