Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (99) 009-40-30
Отдел продаж
+380 (73) 009-40-30
Отдел продаж
+380 (96) 009-40-30
Отдел продаж
Кошик

Alistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1553.33

8 130 грн

Купити
+380960094030
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (66) 959-07-06
    Бухгалтерия
Alistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1553.33
В наявностіAlistar XFP DWDM 10G-ER 40km LC DDM TX1553.33
8 130 грн
Купити
+380960094030
  • +380 (99) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (73) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (96) 009-40-30
    Отдел продаж
  • +380 (66) 959-07-06
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 2600‒(XFP-10G-ER-CH30)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-XFP-1553.33 40km

Alistar DWDM-XFP-1553.33 Назва Постачальника Impor-Telecom
Тип Форми XFP Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Довжина Хвилі 1553.33 nm Макс. Відстань Передачі 40km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти EML DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність -1~4 dbm Чутливість Приймача <-15dBmd>
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипXFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1553.33 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція40 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераER
  • Ціна: 8 130 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner