Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

Alistar XFP DWDM 10G-ER 80km LC DDM TX1556.55

12 113 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
Alistar XFP DWDM 10G-ER 80km LC DDM TX1556.55
В наявностіAlistar XFP DWDM 10G-ER 80km LC DDM TX1556.55
12 113 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 2664‒(XFP-10G-ZR-CH26)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar DWDM-XFP-1556.55 80km

Alistar DWDM-XFP-1556.55 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми XFP Макс. Швидкість Передачі Даних 10Gbps
Довжина Хвилі 1556.55 nm Макс. Відстань Передачі 80km
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти EML DWDM
Тип Кабелю SMF DOM Функція Є
TX Потужність -1~4 dbm Чутливість Приймача <-15dBmd>
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи MSA
Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипXFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1556.55 нм
Швидкість передачі даних10000 Гб/с
Робоча дистанція80 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераZR
  • Ціна: 12 113 грн.