Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Alistar SFP 1000BASE-SX 2MM LC 550m 850nm DDM

355 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Alistar SFP 1000BASE-SX 2MM LC 550m 850nm DDM
В наявностіAlistar SFP 1000BASE-SX 2MM LC 550m 850nm DDM
355 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2730‒(SFP-1G-SX-D)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar SFP-1G-SX (MMF, 850nm, 550m, LC, DOM)

Деталі Продукту

Alistar SFP-1G-SX Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми SFP Макс. Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 850nm Макс. Відстань Передачі 550m за OM2 MMF
Інтерфейс LC Дуплекс Оптичні Компоненти VCSEL 850nm
Тип Кабелю MMF DOM Функція Є
TX Потужність -9.5 ~ - 3dBm Чутливість Приймача < -17dBm
Промисловий температурний діапазон -40 ~ 85°C (-40 ~ 185°F) Протоколи MSA, IEEE 802.3 z
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik
Відмінно! Гарантія 36 місяців

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Довжина хвилі850 нм
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
Робоча дистанція0.55 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Сумісний:Cisco
Користувальницькі характеристики
Вид лазераSX
Тип системиWDM (двухволоконна)
  • Ціна: 355 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner