Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

QSFP 40G SR4 2MM MPO 300M Alistar

2 850 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
QSFP 40G SR4 2MM MPO 300M Alistar
В наявностіQSFP 40G SR4 2MM MPO 300M Alistar
2 850 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 3020‒(3020)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar QSFP 40G SR4 2MM MPO 300M (MMF, 850nm, 300m, MTP/MPO, DOM)

Cisco Оригінальний QSFP-40G-SR4-300M-MPO Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми QSFP+ Макс. Швидкість Передачі Даних 41.25 Gbps
Довжина Хвилі 850nm Макс. Відстань Передачі* 300m @ OM4 MMF
Інтерфейс MTP/MPO Тип Передавача VCSEL 850nm
Тип Кабелю MMF DDM/DOM Підтримка
CDR Підтримка Протоколи 40G Ethernet, Infiniband QDR, SATA/SAS3, IEEE 802.3 ba, MSA
TX Потужність -7.5~0dBm Чутливість Приймача <-9.9 dBm
Увага! * Мінімальною довжиною кабелю для модулів -SR і -SR4 є 0.5 м.
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik
Відмінно! Гарантія 36 місяців

 

Основні
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
ТипQSFP+
Довжина хвилі850 нм
Робоча дистанція0.3 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Довжина хвилі850
Вид лазераSR4 МРОСовместимый:
Тип системиWDM (двухволоконна)
Швидкість передачі даних40000
Робоча дистанція0.3
  • Ціна: 2 850 грн.