Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

QSFP 40G SR4 2MM MPO 300M Alistar

2 759 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
QSFP 40G SR4 2MM MPO 300M Alistar
В наявностіQSFP 40G SR4 2MM MPO 300M Alistar
2 759 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 3020‒(QSFP-40G-SR4-300M)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Модуль QSFP 40G SR4 MM MPO 300M DOM  Alistar

Модуль QSFP 40G SR4 MM MPO 300M DOM призначений для використання в мережах Ethernet 40GBASE, використовує 12 волоконних роз'ємів MTP/MPO Male, досягаючи з'єднання до 300m over OM4 MMF (100m over OM3). Цей трансивер сумісний з QSFP+ MSA, IEEE 802.3ba 40GBASE-SR. Цифрові функції діагностики також доступні через інтерфейс I2C, як зазначено в стандарті QSFP+ MSA, що дає змогу отримати доступ до робочих параметрів у режимі реального часу. Завдяки цим особливостям цей простий в установці трансивер з можливістю гарячої заміни підходить для використання в різних додатках, як-от центри оброблення даних, високопродуктивні обчислювальні мережі, корпоративні додатки рівня ядра і розподілу.

Підтримує можливість гарячої заміни, сумісний із усім обладнанням, що має слоти QSFP+. У комутаторі може бути замінений або доданий без зупинки роботи всієї мережі. Реалізовано підтримку інтерфейсу цифрової діагностики та моніторингу (DDM – Digital Diagnostic monitoring).
DDMI забезпечує моніторинг:
- Температури
- напруги живлення
- Відхилення струму лазера
- Випромінюваної оптичної потужності
- Оптичної потужності, що приймається

Особливості:

- Форм-фактор QSFP28 з можливістю гарячої заміни
- Висока пропускна здатність каналу: 40Gbps на приймач
- швидкість передачі даних до 10Gbps на канал
- Сумісність зі стандартом QSFP+ MSA, IEEE 802.3ba, 40GBASE-SR
- Відстань передачі до 100м
- MTP/MPO-12 Male роз'єм для оптичного підключення
- Підтримує цифровий діагностичний моніторинг (DDM/DOM)
- Металевий корпус сприяє більш низькому рівню електромагнітних перешкод
- Замикаючий механізм на основі язичка (MSA Compliant Purple color)
- Діапазон робочих температур 0°C–70°C
- Харчування 3.3В, максимум 300мА
- Розсіювана потужність < 3,5W
- Відносна вологість 5%-85%

Рекомендації до застосування:
Базовий QSFP оптичний модуль дозволяє використовувати швидкість передачі від 40Gbps і більше.
Цей модуль підходить для великих центрів обробки даних та обчислювальних мереж високої продуктивності, де необхідно звести до мінімуму затримку трафіку та забезпечити високу пропускну здатність.
Це ідеальний еквівалент оптичних модулів таких виробників як Cisco, Extreme, HP за набагато нижчою ціною, що забезпечує надійне сумісне оптичне рішення 40G QSFP+ для системних інтеграторів, дистриб'юторів та кінцевих користувачів у інфраструктурі центру обробки даних.

 

Специфікація:

Оригінальний номер QSFP-40G-SR4-300M Постачальник Import-Telecom
Тип Роз'єму MTP/MPO-12 Male Макс. Швидкість Передачі даних 41.25Gbps (4x 10.3125Gbps)
Довжина хвилі 850nm Напруга живлення 3.3V
Тип підключення Оптичний кабель Підтримка DDM
Yes
Дальність передавання даних 300m Чутливість приймача <-9.5dBm
Стан Новий Тип матеріалу корпусу Метал
Температура Експлуатація: 0°C до 70°C
Зберігання: від -40 °C до 85 °C
Маса 0.03 kg
Застосування Кабельна інфраструктура центру обробки даних
Високоміцні з'єднання між мережевим обладнанням
З'єднання всередині та між комутаторами, маршрутизаторами і транспортним обладнанням.
Протоколи

IEEE 802.3ba, QSFP+ MSA, SFF-8436

       
* Стандартні модулі Alistar повністю сумісні з обладнанням Cisco; Juniper; Mikrotik; Brocade; HPE; H3C; Dell; Extreme; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Alcatel; D-Link;
Гарантія 36 місяців
Основні
Довжина хвилі850 нм
Швидкість передачі даних40 Гб/с
ВиробникAlistar
Режим гарячої заміниТак
Діагностика DDMТак
Робоча дистанція0.3 км
ТипQSFP+
Країна виробникКитай
Користувальницькі характеристики
Вид лазераSR4 МРОСовместимый:
Тип системиWDM (двухволоконна)
  • Ціна: 2 759 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner