Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

QSFP28 100G LR 1310nm 10КМ DOM Alistar

17 765 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
QSFP28 100G LR 1310nm 10КМ DOM Alistar
В наявностіQSFP28 100G LR 1310nm 10КМ DOM Alistar
17 765 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 3044‒(QSFP28-100G-LR4)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alistar QSFP28-100G-SR4 (MMF, 850nm, 10km, MTP/MPO, DOM)

Alistar QSFP28-100G-LR4 Назва Постачальника Import-Telecom
Тип Форми QSFP28 Макс. Швидкість Передачі Даних 103.125 Gbps
Довжина Хвилі 1310nm* Макс. Швидкість Передачі Даних 10km
Роз'єм LC Дуплекс Тип Кабелю SMF
Тип Передавача 4 x LAN WDM DFB Тип Приемникае PIN
DDM/DOM Підтримка Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F)
TX Потужність -4.3~4.5 dBm Чутливість Приймача <-10.6 dBm
Протоколи IEEE 802.3 ba 100GBASE-LR4, IEEE 802.3 bm, QSFP28 MSA Додаток 100GBASE Ethernet, Data Center
Пакувальні Технології COB (chip on board) Packaging    
Діапазон:
L0 1295.56 nm(1294.53-1296.59 nm), L1 1300.05 nm(1299.02-1301.09 nm), L2 1304.58 nm(1303.54-1305.63 nm), L3 1309.14 nm(1308.09-1310.09 nm)
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik
Відмінно! Гарантія 36 місяців

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипQSFP+
Довжина хвилі1310 нм
Робоча дистанція10 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераLR4Совместимый:
Тип системиWDM (двухволоконна)
Швидкість передачі даних40000
  • Ціна: 17 765 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner