Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Фільтр CWDM Add Drop 1610nm-LC

507 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Фільтр CWDM Add Drop 1610nm-LC
В наявностіФільтр CWDM Add Drop 1610nm-LC
507 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 3353‒(AD1610)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Оптичний фільтр CWDM є мінімальним елементом CWDM-мультиплексора/демультиплексора і CWDM-мультиплексора введення/виводу. Фільтр застосовується для об'єднання або поділу оптичних сигналів з різними довжинами хвиль у складі DWDM-систем ущільнення, а також в якості незалежного пристрою. Використання пасивних оптичних фільтрів в місцях з обмеженим внутрішнім простором, наприклад, в оптичних муфтах, дозволяє складати компактні пристрої CWDM OADM CWDM або MUX/DeMUX.

ЗАГАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ

Номер каналу CWDM 61
Довжини хвиль, що пропускалися в порт Pass (несуча довжина хвилі) 1550,92 нм (ITU Grid G. 694.1)
Ширина смуги пропускання ±0,22 нм
Відхилення несучої довжини хвилі від заявленого значення ±0,01 нм
Довжини хвиль, що пропускалися в порт Exp 1565,5-1550,70 нм, 1550,12-1528,77 нм
Що вносяться загасання на порту Pass <0,8 дБ
Що вносяться загасання на порту Exp <0,7 дБ
Поворотні втрати UPC >40 дБ, APC >45 дБ
Сумарна оптична вхідна потужність <500 мВт
Ізоляція суміжних каналів <15 дБ
Ізоляція каналів несуміжних >30 дБ
Спрямованість >50 дБ
Тип волокна SMF-28e
Тип оптичних роз'ємів LC/FC/SC/без оптичних роз'ємів
Варіанти виконання - в сталевої трубки «steel tube» з оптичними висновками; - в пластиковому корпусі «ABS box» з оптичними висновками
Діапазон робочих температур -5°C...+70°C

 

Основні атрибути
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
Тип користувальницьких роз'ємівLC
№каналу Add\DropAD1610
Користувальницькі характеристики
ТипCWDM Add\Drop
  • Ціна: 507 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner