Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380990094030
Отдел продаж
+380730094030
Отдел продаж
+380931062369
Склад
Кошик

Фільтр Add/Drop DWDM CH-32 LC/UPC

912 грн.

Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
Фільтр Add/Drop DWDM CH-32 LC/UPC
В наявностіФільтр Add/Drop DWDM CH-32 LC/UPC
912 грн.
Купити
+380960094030
  • +380990094030
    Отдел продаж
  • +380730094030
    Отдел продаж
  • +380931062369
    Склад
  • +380504789043
    Техническая поддержка
  • +380669590706
    Бухгалтерия
  • В наявності
  • Код: 4176‒(Add/Drop DWDM Ch32)
  • День Години роботи Перерва
    Понеділок 09:30 — 17:30
    Вівторок 09:30 — 17:30
    Середа 09:30 — 17:30
    Четвер 09:30 — 17:30
    Пʼятниця 09:30 — 17:30
    Субота Вихідний
    Неділя Вихідний

    * Час вказаний для регіону: Украина, Київ

  • +380990094030Отдел продаж
    +380730094030Отдел продаж
    +380931062369Склад
    +380504789043Техническая поддержка
    +380669590706Бухгалтерия
    УкраїнаКиївул. Семьи Хохловых, 15, офис 124, 04119
    +380930507372
    +380930507372
    Техподержкаsupport@import-telecom.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Оптичний фільтр DWDM є мінімальним елементом DWDM-мультиплексора/демультиплексора та DWDM-мультиплексора введення/виводу. Фільтр застосовується для об'єднання або поділу оптичних сигналів з різними довжинами хвиль у складі DWDM-систем ущільнення, а також в якості незалежного пристрою. Використання пасивних оптичних фільтрів в місцях з обмеженим внутрішнім простором, наприклад, в оптичних муфтах, дозволяє складати компактні пристрої DWDM OADM або DWDM MUX/DeMUX.

ЗАГАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ

Технологія виробництва

Thin Film Filter

Номер каналу DWDM

CH32
Довжини хвиль, що пропускалися в порт Pass (несуча довжина хвилі) 1550,92 нм (ITU Grid G. 694.1)

Ширина смуги пропускання

±0,22 нм
Відхилення несучої довжини хвилі від заявленого значення ±0,01 нм
Довжини хвиль, що пропускалися в порт Exp 1565,5-1550,70 нм, 1550,12-1528,77 нм
Що вносяться загасання на порту Pass <0,8 дБ

Що вносяться загасання на порту Exp

<0,7 дБ
Поворотні втрати UPC >40 дБ, APC >45 дБ
Сумарна оптична вхідна потужність <500 мВт
Ізоляція суміжних каналів <15 дБ
Ізоляція каналів несуміжних >30 дБ
Спрямованість >50 дБ
Тип волокна SMF-28e
Тип оптичних роз'ємів LC/FC/SC/без оптичних роз'ємів
Діапазон робочих температур -5°C...+70°C

 

Основні атрибути
Виробник  Alistar
Країна виробникКитай
Тип користувальницьких роз'ємівLC
№каналу Add\DropCH32
Користувацькі характеристики
ТипDWDM Add\Drop
  • Ціна: 912 грн.