Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

Фільтр Add/Drop DWDM CH-47 LC/UPC

1 106 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
Фільтр Add/Drop DWDM CH-47 LC/UPC
В наявностіФільтр Add/Drop DWDM CH-47 LC/UPC
1 106 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 4191‒(Add/Drop DWDM Ch47)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Оптический фильтр DWDM является минимальным элементом DWDM-мультиплексора/демультиплексора и DWDM-мультиплексора ввода/вывода. Фильтр применяется для объединения или разделения оптических сигналов с разными длинами волн в составе DWDM-систем уплотнения, а также в качестве независимого устройства. Использование пассивных оптических фильтров в местах с ограниченным внутренним пространством, например, в оптических муфтах, позволяет составлять компактные устройства DWDM OADM или DWDM MUX/DeMUX.

ОБЩИЕ ПАРАМЕТРЫ

Технология производства

Thin Film Filter

Номер канала DWDM

CH47
Довжини хвиль, що пропускалися в порт Pass (несуча довжина хвилі) 1550,92 нм (ITU Grid G. 694.1)

Ширина смуги пропускання

±0,22 нм
Відхилення несучої довжини хвилі від заявленого значення ±0,01 нм
Довжини хвиль, що пропускалися в порт Exp 1565,5-1550,70 нм, 1550,12-1528,77 нм
Що вносяться загасання на порту Pass <0,8 дБ

Що вносяться загасання на порту Exp

<0,7 дБ
Поворотні втрати UPC >40 дБ, APC >45 дБ
Сумарна оптична вхідна потужність <500 мВт
Ізоляція суміжних каналів <15 дБ
Ізоляція каналів несуміжних >30 дБ
Спрямованість >50 дБ
Тип волокна SMF-28e
Тип оптичних роз'ємів LC/FC/SC/без оптичних роз'ємів
Діапазон робочих температур -5°C...+70°C

 

Основні атрибути
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
Тип користувальницьких роз'ємівLC
№каналу Add\DropCH47
Користувальницькі характеристики
ТипDWDM Add\Drop
  • Ціна: 1 106 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner