Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

SFP 1000Base-BX 1SM WDM LC 120km TX1550/RX1490nm ddm Alistar

3 177 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
SFP 1000Base-BX 1SM WDM LC 120km TX1550/RX1490nm ddm Alistar
В наявностіSFP 1000Base-BX 1SM WDM LC 120km TX1550/RX1490nm ddm Alistar
3 177 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 1467‒(SFP-1G-BX-D-L160)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Деталі Продукту

Alistar
SFP-1G-BX-D-L120
Назва Постачальника ТОВ ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ
Тип Форми SFP Макс. Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Довжина Хвилі 1550nm-TX/1490nm-RX Макс. Відстань Передачі 120km
Інтерфейс LC Симплекс Оптичні Компоненти DFB BiDi
Тип Кабелю SMF* DOM Функція Є
TX Потужність -5~0dBm Чутливість Приймача < -23dBm
Комерційний Температурний Діапазон 0 ~ 70°C (32 ~ 158°F) Протоколи Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA
Увага! * ITU-T G. 652 SMF як зазначено у IEEE 802.3 z.
Деталі. * Стандартні модулі Alistar повністю оригінальні з обладнанням Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik
Відмінно! Гарантія 36 місяців

 

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиWDM (одноволоконна)
Довжина хвилі1550 нм
Швидкість передачі даних1000 Гб/с
Робоча дистанція160 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Користувальницькі характеристики
Вид лазераВХСовместимый:
  • Ціна: 3 177 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner