Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
Кошик

Медіаконвертер 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm Alistar

840 

+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
Медіаконвертер 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm Alistar
В наявностіМедіаконвертер 10/100BASE-T 100BASE-FX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm Alistar
840 
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
  • В наявності
  • Код: 1558‒(X5G)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Медіаконвертер Alistar 10/100/1000BASE-T 1000BASE-LX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX131nm
Медіаконвертер 10/100/1000Base-T від торгової марки  Alistar здійснює перетворення інтерфейсів «вита пара – оптичний кабель» для мереж Gigabit Ethernet 10/100/1000Base-T і 1000Base-FX.

Медіаконвертер дозволяє підключати оптичні канали зв'язку до різного активного обладнання, яке передбачене було для роботи з мідними провідниками. Тобто, медіаконвертер дозволяє зняти обмеження довжини мідної лінії зі значенням 100 метрів.
Кожен медіаконвертер поміщений в міцний металевий корпус і оснащений 1 портом RJ-45 для кручений пари і 1 SFP портом
Пристрій підтримують "гарячу" установку при використанні в складі шасі. Виріб комплектується зовнішнім блоком живлення, що дозволяє забезпечити більш оптимальний тепловий режим самого конвертера.

На лицьовій панелі медіаконвертера є світлодіодні індикатори, які інформують про наявність живлення, а також швидкості передачі і статус мережевого і оптичного інтерфейсів. На задній панелі знаходиться роз'єм підключення живлення.
Пристрій комплектуються зовнішнім блоком живлення 5В.

Особливість

- Вбудований SFP модуль;
- 6 світлових індикаторів на передній панелі;
-Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100/1000Base-T;
- Категорія кабелю кручений пари 5е або 6, довжина до 100 метрів;
- Швидкість передачі даних 1000 Мбіт / с (Full Duplex);
- Дальність зв'язку по оптичному волокну до 20 км;
- Діапазон робочих температур -20°C ~ + 65 °C;
- Відносна вологість: 5-95% (без конденсації);
- Підтримка Jumbo frame до 9К;
- Підтримка пакетів VoIP / QoS;
- Контроль потоку для відео програми;
- Надзвичайно низьке енергоспоживання, низьке тепловиділення, стабільна робота;
- Зовнішній блок живлення 5В;
- Настільний і настінний монтаж;

Специфікація

Оригінальний номер 1558‒(X5G) Постачальник Import-Telecom
Тип Роз'єму SC Макс. Швидкість Передачі Даних 1000Mbps
Тип перетворення SFP to JR45 Напруга живлення DC5V
Дальність передачі 20km Наявність трансивера
Убудований
Довжина хвилі Tx 1550 nm Споживана потужність 5W
Довжина хвилі Rx 1310 nm Розмір (WxDxH) 26x70x97mm
Температура Експлуатація: -20°C до 70°C
Зберігання: от -40°C до 85°C
Маса 0.38 kg
Виробник Alistar Протокол IEEE802.3 10base-T, IEEE802.3u 100 base-TX/FX, IEEE802.3z, IEEE802.1a
   

Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
Тип інтерфейсуОдномод
Відстань передачі даних20 км
Джерело живленняЗовнішній
Напруга5 В
Довжина97 мм
Ширина70 мм
Висота26 мм
Вага38 г
Температурний режим конвертера-10 до 60°C
Оптичний портSC
Користувальницькі характеристики
Гарантійний термін12 мес
ПризначенняДля комп'ютерних мереж
Робоча дистанція20
Тип монтажуВнутрішній
Тип роз' єднанняSC/RJ45
  • Ціна: 840 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner