Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

SFP 1000Base BX 1SM WDM SC 3km Tx1550nm/Rx1310nm DDM Alistar

230 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
SFP 1000Base BX 1SM WDM SC 3km Tx1550nm/Rx1310nm DDM Alistar
В наявностіSFP 1000Base BX 1SM WDM SC 3km Tx1550nm/Rx1310nm DDM Alistar
230 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 2056‒(SFP-1G-BX-D-S03)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Модуль SFP 1.25G 1550Tx/1310Rx 3km SC  Alistar
Цей оптичний модуль від компанії Alistar призначений для обміну даними за оптико-волоконним кабелем в одномодовому режимі на дистанцію за кілька кілометрів
Особливістю цієї моделі є технологія двоспрямованого передавання даних, яка застосовується для розширення можливостей наявної інфраструктури. 
Її принцип полягає у використанні двох хвиль різної довжини для передавання одним оптичним кабелем вхідного Тх і вихідного Rх сигналу.

Підтримує можливість гарячої заміни, сумісний з усім обладнанням, що мають слоти SFP. У увімкненому комутаторі може бути замінний або доданий без зупинки роботи всієї мережі. Реалізована підтримка інтерфейсу цифрової діагностики та моніторингу (DDM — Digital Diagnostic monitoring).

Роз'єм конектора зроблений у форматі Dual LC UPC.
Повна відповідність промисловому стандарту виробництва SFP-трансиверів і IEEE 802.3z гарантує сумісність із обладнанням сторонніх виробників, що відповідають тим самим вимогам.
 

Особливості:

- Відповідність стандарту 802.3z Fiber Gigabit Ethernet
- Відповідність технічним вимогам SFF-8472
- Металевий корпус сприяє нижчому рівню електромагнітних перешкод
- Пристрій забезпечує швидкість передавання даних до 1000 Мбіт/с.
- Можливість гарячої заміни (HotSwap)
- Низька розсіювана потужність
- Живлення 3.3 В, максимум 300 мА
- Габарити 56(Ш)мм x 13.4 (Д)м x 12.46(В)мм
- Діапазон робочих температур  0°C–70°C
- Температура довкілля під час зберігання -40 °C-85 °C
- Відносна вологість 5%-85%

Рекомендації до застосування:
Для під'єднання мережі підприємства до провайдера через оптоволоконний кабель із гігабітними швидкостями
Для об'єднання комутаторів корпоративної мережі в єдиний сегмент
Для під'єднання до мережі віддалених будівель із гігабітними швидкостями, коли відстань перевищує максимально допустиме для мідного кабелю 100 м

 

Специфікація:
 

Оригінальний номер SFP-1G-BX-D-S03 Постачальник Import-Telecom
Тип Роз'єму 1xSC Макс. Швидкість Передачі даних 1.25Gbps
Довжина хвилі Tx1550nm/Rx1310nm Напруга живлення 3.3V
Тип підключення Оптичний кабель Підтримка DDM
Yes
Дальність передавання даних 3km Чутливість приймача -23dBm
Стан Новий Тип матеріалу корпусу Метал
Температура Експлуатація: 0°C до 70°C
Зберігання: від -40 °C до 85 °C
Маса 0.03 kg
Застосування Кабельна інфраструктура центру обробки даних
Високощільні з'єднання між мережевим обладнанням
Комутована мережа введення/виведення
Тенета зберігання даних (SAN)
Протоколи

Fast Ethernet 
Gigabit Fibre Channel 
MSA

       

 

* Стандартні модулі Alistar повністю сумісні з обладнанням Cisco; Juniper; Mikrotik; Brocade; HPE; H3C; Dell; Extreme; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Alcatel; D-Link;

 

   
Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиWDM (одноволоконна)
Довжина хвилі1550 нм
Швидкість передачі даних1.25 Гб/с
Робоча дистанція3 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Напруга3.3 В
Сумісний:Cisco, D-Link, Dell, Dell Networking, Extreme, Extreme Networks, Extreme Networks;, HPE, Juniper, Juniper Network, Juniper Networks, MikroTik, NETGEAR
Користувальницькі характеристики
Гарантійний термін36 мес
ЗастосуванняДля внутрішніх робіт
ПризначенняДля комп'ютерних мереж
Тип монтажуВнутрішній
Тип роз' єднання1xSC
  • Ціна: 230 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner