Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

SFP 1G 2SM DWDM LC 20km Tx1528.77-1577.03nm DDM Alistar

6 680 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
SFP 1G 2SM DWDM LC 20km Tx1528.77-1577.03nm DDM Alistar
В наявностіSFP 1G 2SM DWDM LC 20km Tx1528.77-1577.03nm DDM Alistar
6 680 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 1582‒(SFP-1G-LX-CH01-61)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Модуль SFP 1.25G 1550Tx/1310Rx 3km SC  Alistar

DWDM SFP — це приймально-передавальні модулі, призначені для організації високошвидкісних дуплексних з'єднань.
Оптичні трансивери SFP DWDM розроблені для технології (dense wavelength division multiplexing), що дозволяє організувати до 40 дуплексних каналів в одному оптичному волокні або 80 дуплексних каналів в двох волокнах.
Працюють дані модулі на довжинах хвиль 1528,77 nm–1577.03 nm, C кроком 0,8 nm.

Підтримує можливість гарячої заміни, сумісний з усім обладнанням мають слоти SFP. У включеному комутаторі може бути замін або доданий без зупинки роботи всієї мережі. Всі модулі мають підтримку цифрового моніторингу діагностики (Цифровий діагностичний моніторинг - DDM), також відому, як функція цифрового оптичного контролю (цифровий оптичний моніторинг — DOM).

Роз'єм коннектора виконаний у форматі Dual LC UPC.
Різні формати даних можуть передаватися одночасно і на різних швидкостях, по декількох каналах.
Наприклад, IP трафік, ESCONSRDF, Fibre Channel SRDF, SONET, ATM, можуть одночасно передаватися по оптичному каналу.
DWDM не залежить від протоколу, або формату переданих даних, а передавальна система ніяк не впливає на передані дані.

Особливості:

- Відповідність стандарту IEEE802.3 Fiber Gigabit Ethernet
- Відповідність технічним вимогам SFF-8472
- Сумісність зі стандартом SFP MSA
- Металевий корпус сприяє больш низькому рівню електромагнітних перешкод
- Пристрій забезпечує швидкість передачі даних до 1000Мбіт\с.
- Сітка ITU 100 ГГц, діапазон C
- Можливість горячої заміни (HotSwap)
- Низькі втрати потужності
- Живлення 3.3В, максимум 300мА
- Габарити 56(Ш)мм x 13.4(Д)мм x 12.46(В)мм
- Діапазон робочих температур  0°C–70°C
- Температура завнішнього середовища зберігання -40°C–85°C
- Відносна вологість 5%-85%

Рекомендації до застосування:
Для підключення мережі підприємства до провайдера оптоволоконним кабелем з гігабітними швидкостями
Для з’єднання комутаторsв корпоративної мережі в єдиний сегмент
Для підключення до мережі віддалених будівель з гігабітними швидкостями, коли відстань превищує максимально припустимі для мідного кабелю 100 м

 

Спецификация:
 

Оригінальний номер SFP-1G-LX-CH01-61 Постачальник Import-Telecom
Тип Разєму 2xLC Макс. Скорость Передачи Данных 1.25Gbps
Довжина хвилі Tx1528.77-1577.03nm Напруга живлення 3.3V
Тип підключення Оптичний кабель Підтримка DDM
Yes
Дальність передачі даних 20km Чутливість приймача < -28 dBm
Стан Новий Тип матеріалу корпусу Метал
Температура Експлуатація: 0°C до 70°C
Зберігання: от -40°C до 85°C
Маса 0.03 kg
Застосування Кабельна інфраструктура центра обробки даних
Високощільні з’єднання між мережевим обладнанням
Комутуюча мережа вводу/виводу
Мережі зберігання даних (SAN)
Протоколи
IEC/EN 61000-4-2,
IEC-60825
FDA 21CFR 1040.10 and 1040.11
RoHS
       

 

* Стандартні модули Alistar повністю сумісні з обладнанням Cisco; Juniper; Mikrotik; Brocade; HPE; H3C; Dell; Extreme; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Alcatel; D-Link;

 

   
Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиDWDM
Довжина хвилі1528.77 нм
Швидкість передачі даних1.25 Гб/с
Робоча дистанція20 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Напруга3.3 В
Сумісний:Cisco, D-Link, Dell, Dell Networking, Extreme, Extreme Networks, Extreme Networks;, HPE, Juniper, Juniper Network, Juniper Networks, MikroTik, NETGEAR
Діапазон длин хвиль1528.77-1577.03nm
Користувальницькі характеристики
Гарантійний термін36 мес
ЗастосуванняДля внутрішніх робіт
ПризначенняДля комп'ютерних мереж
Тип монтажуВнутрішній
Тип роз' єднання2xLC
  • Ціна: 6 680 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner