Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Відділ продажу
+380 (99) 009-40-30
+380 (96) 009-40-30
+380 (73) 009-40-30
Кошик

SFP 100Base-LX 1310nm 20km DOM LC DDM Alistar

355 ₴

+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
SFP 100Base-LX 1310nm 20km DOM LC DDM Alistar
В наявностіSFP 100Base-LX 1310nm 20km DOM LC DDM Alistar
355 ₴
+380930507372
  • +380 (93) 050-73-72
    Відділ продажу
  • +380 (99) 009-40-30
  • +380 (96) 009-40-30
  • +380 (73) 009-40-30
  • В наявності
  • Код: 1462‒(SFP-100Mb-LX)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Модуль SFP 100Base-LX 1310nm 20km LC  Alistar

Даний оптичний модуль Alistar призначений для обміну даними оптично волоконним  кабелем в одномодовому режимі на дистанції в декілька кілометрів.
Приймач 100BASE-FX SFP підтримує лінії зв'язку довжиною до 20 км по багатомодовому волокну (MMF) з довжиною хвилі 1310 нм через роз'єм LC.

Модуль підтримує можливість гарячої заміни, сумісний з усім бладнанням що має слоти SFP. Під час роботи обладнання може бути доданий або замінений без зупинки роботи комутатора зокрема і всієї мережі в цілому. Реалізована піддтримка інтерфейса цифрової діагностики та моніторинга (DDM – Digital Diagnostic monitoring).

Раз’єм конектора виконаний у форматі Single LC UPC.
Повна відповідність промисловому стандарту SFP-трансиверів та IEEE 802.3z гарантують сумісність з обладнанням сторонніх виробників що відповідають тим самим вимогам.

Особливості:

- Відповідність стандарту 802.3z Fiber Gigabit Ethernet
- Відповідність технічним вимогам SFF-8472
- Металевий корпус сприяє больш низькому рівню електромагнітних перешкод
- Пристрій забезпечує швидкість передачі даних до 100Мбіт\с.
- Можливість горячої заміни (HotSwap)
- Низькі втрати потужності
- Живлення 3.3В, максимум 300мА
- Габарити 56(Ш)мм x 13.4(Д)мм x 12.46(В)мм
- Діапазон робочих температур  0°C–70°C
- Температура завнішнього середовища зберігання -40°C–85°C
- Відносна вологість 5%-85%

Рекомендації до застосування:
Для підключення мережі підприємства до провайдера оптоволоконним кабелем з гігабітними швидкостями
Для з’єднання комутаторsв корпоративної мережі в єдиний сегмент
Для підключення до мережі віддалених будівель з гігабітними швидкостями, коли відстань превищує максимально припустимі для мідного кабелю 100 м

 

Спецификация:
 

Оригінальний номер SFP-100Mb-LX Постачальник Import-Telecom
Тип Разєму 2xLC Макс. Скорость Передачи Данных 100Mbps
Довжина хвилі Tx1310nm Напруга живлення 3.3V
Тип підключення Оптичний кабель Підтримка DDM
Yes
Дальність передачі даних 20km Чутливість приймача -23dBm
Стан Новbй Тип матеріалу корпусу Метал
Температура Експлуатація: 0°C до 70°C
Зберігання: от -40°C до 85°C
Маса 0.03 kg
Застосування Кабельна інфраструктура центра обробки даних
Високощільні з’єднання між мережевим обладнанням
Комутуюча мережа вводу/виводу
Мережі зберігання даних (SAN)
Протоколи

Fast Ethernet 
Gigabit Fibre Channel 
MSA

       

 

* Стандартні модули Alistar повністю сумісні з обладнанням Cisco; Juniper; Mikrotik; Brocade; HPE; H3C; Dell; Extreme; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Alcatel; D-Link;

 

   
Основні
ВиробникAlistar
Країна виробникКитай
ТипSFP
Тип системиWDM (двухволоконна)
Довжина хвилі1310 нм
Швидкість передачі даних0.1 Гб/с
Робоча дистанція20 км
Діагностика DDMТак
Режим гарячої заміниТак
Напруга3.3 В
Сумісний:Cisco, D-Link, Dell, Dell Networking, Extreme, Extreme Networks, Extreme Networks;, HPE, Juniper, Juniper Network, Juniper Networks, MikroTik, NETGEAR
Користувальницькі характеристики
Гарантійний термін36 мес
ЗастосуванняДля внутрішніх робіт
ПризначенняДля комп'ютерних мереж
Тип монтажуВнутрішній
Тип роз' єднання2xLC
  • Ціна: 355 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner