Продавець ТОВ "ІМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ТОВ "IМПОРТ ТЕЛЕКОМ" - ВАШ ОСОБИСТИЙ ДИСТРИБЬЮТОР!
+380 (93) 050-73-72
Отдел продаж
Кошик

Кабель оптический MPO to 8x LC, MM OM4 50/125μm, POLARITY-B (for QSFP+/QSFP28), 1m Alistar

4 080 

+380961839092
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
Кабель оптический MPO to 8x LC, MM OM4 50/125μm, POLARITY-B (for QSFP+/QSFP28), 1m Alistar
В наявностіКабель оптический MPO to 8x LC, MM OM4 50/125μm, POLARITY-B (for QSFP+/QSFP28), 1m Alistar
4 080 
+380961839092
  • +380 (93) 050-73-72
    Отдел продаж
  • В наявності
  • Код: 1588‒(M4-MPO8LC-30M)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кабель оптичний MPO to 8xLC, MM OM4 50/125μm, 8-Core, POLARITY-B 30m Alistar

Вимоги до інфраструктури для обробки даних зростають у міру зростання використання ІТ по цілому світі. 
Компанія Alistar постачає комплексні оптоволокні кабельні рішення M4-MPO8MPO і M4-MPO8LC для оптичних з' єднань високої щільності в сучасних центрах обробки даних. 
Порівняно з класичними оптоволоконними кабельними рішеннями, це оптоволконне рішення високої щільності пропонує вищу гнучкість і економію місця за підтримки дуже високих швидкостей передачі даних, таких як 10-гігабітний, 40-гігабітний і 100-гігабітний Ethernet.

M4-MPO8MPO і M4-MPO8LC від Alistar являє собою багатопровідний оптоволконний кабель з заводською заробкою,
 Той, хто пропонує користувачеві перевагу стабільної якості і набагато швидшого встановлення. І більш просте керування кабелями.  Воконно-оптичний кабель MPO складається з одного гнізда MPO і 8xLC деплексових оптоволоконних роз'ємів на іншому кінці. Або з двох  MPO роз'ємів повних за типом "папа-мамама".
Кабелі жгута MPO використовують 8-жирні волокна OM4 для повної передачі 40GBASE-eSR4, 8 волокон в кожному напрямку передають зі швидкістю 10 Гбіт/с. 
Воконно-оптичний кабель відповідає полярності методу B, а роз'єм MTP® доступний за запитом. 
 
Роз'їм MPO ( multipath push-on/pull-off) - це роз'єм для кількох волокон, які використовуються як для багатоодових, так і для одноодових кабелів. 
Особливості визначено в IEC61754-7 і TIA/EIA 604-5. Для програм 40G/100G SR4/LR4 використовуються лише 8 волокон. 
Для з' єднання 100G SR10 буде використано 24-волоконний роз'єм.

Ви також можете купити Кабель оптичний MPO to MPO, MM OM4 50/125 хлібів, 8-Кore, POLARITY-B 100m у магазині alistar.ua 
Отримати безкоштовну консультацію у наших менеджерів.

Особливості:

Тип роз' ємів - MPOx8LC
- Тип виконання - Мама (Female)
- Клас полірування роз'ємів - PC
- Тип оптичного волокна - Багатомод (Multimode) MM 50/125 (OM4)
- Товщина оболонки - 0.9, 2.0, 3.0 мм.
- Зовнішня оболонка - PVC (стандартна вогнестійка ПВХ-оболочка),
- LSZH (високий малодимний безгалогний компаунд)
- Довжина кабеля - від 0.5 м. до 200 м.
- Начальство "male-female" залежно від напрямних
- Наконечники високої якості.
- Низькі показники вносних втрат і високі значення повернення втрат;
- Великий робочий ресурс;
- Хороші показники заміни.
- Висока температура;
- Всі вироби 100% тестуються в заводських умовах

Призначення:

• Роз'єднання міських мереж.
• Високопровідні сервери.
• З’єднання всередині стійко, так само, як і між стояками.
•  Високошвидкісні комутовані мережі технології InfiniBand, волоконно-оптичні канали 25G
• Сховище даних- Організація зон розподілу в ЦОД і високоплотних СКС
• Комутація програм 10G Ethernet Fiber Channel, InfiniBand
• Під'єднання обладнання до касет з роз'єктами MPO/МР




 

Стандартні DAC-кабеля Alistar повністю сумісні з обладнанням Cisco; Juniper Networks; Arista Networks; Brocade; HPE; H3C; Dell Networking; Extreme Networks; HW; Generic; NETGEAR; IBM; Mellanox; Ciena; Avago; Avaya Nortel; Alcatel-Lucent; D-Link; Intel; Fortinet; MikroTik

 

   
Основні
ЗастосуванняДля внутрішніх робіт
Длина в упаковке30 м
Тип монтажуВнутрішній
ВиробникAlistar
Маса0.25 кг/м
Гарантійний термін12 міс
Конструкція кабелюГнучка
Країна виробникКитай
ПризначенняДля комп'ютерних мереж
Сумісний:Cisco, D-Link, Dell, Dell Networking, Extreme, Extreme Networks, Extreme Networks;, HPE, Juniper, Juniper Network, Juniper Networks, MikroTik, NETGEAR
Додаткові
Тип кабелюFiber Optic Transceivers
Користувальницькі характеристики
Режим гарячої заміниTrue
Робоча дистанція30
Тип роз' єднанняMPO to 8LC
  • Ціна: 4 080 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner